פתרון אחד למגוון צרכים

מערכות מים ביתיות

מערכות מים ביתיות

צינור SP מצר בשילוב עם אביזרי SP המקוריים הוא פתרון מצוין המבטיח אמינות לאורך זמן לכל מערכות המים הביתיות. הצינור השחור עמיד לקרינה אולטרה סגולית ומתאים להתקנה בשמש. הצינור הכתום מיועד למים חמים והכחול – לקרים. הדופן הפנימית החלקה של צינור SP מצר מונעת הצטברות משקעים וכך חוסכת אנרגיה ומצמצמת את הוצאות התחזוקה. מערכות המים החמים והקרים שלנו מתאימות לטמפרטורות עד 95° בלחץ של 10 בר.

משרדים ומבני מגורים רבי קומות

משרדים ומבני מגורים רבי קומות

למגדלי משרדים ומבני מגורים רבי קומות, המשמשים מאות דיירים ואלפי מבקרים מדי יום, נדרשות מערכות צנרת אמינות ביותר למים, הסקה ומיזוג אוויר. מערכת SP מצר הייחודית שלנו היא הבחירה הטובה ביותר למגדלי משרדים ומבני מגורים רבי קומות. המערכת מאפשרת התקנה מהירה ותחזוקה יעילה ומבטיחה חסכון משמעותי בעלויות הבניה. SP מצר מציעה מגוון רחב של מתקני איגון ואביזרים לקירות גבס ולתקרות.

מבנים תעשייתיים ומפעלים

מבנים תעשייתיים ומפעלים

מערכת SP מצר עומדת בדרישות המחמירות של תקני ISO הבינלאומיים ושל התקנים הישראליים ליישומים תעשייתיים. היא מספקת פתרון איכותי ואמין שמבטיח אספקה בטוחה ושוטפת של אוויר דחוס, כימיקלים או נוזלים במבנים תעשייתיים או במפעלים. צנרת SP קשיחה ועמידה לקורוזיה ולכן נדרשת לה פחות תחזוקה. היא מתאימה לשימוש בהתקנות גלויות וסמויות. מגוון הקטרים הרחב שלה (63-16 מ"מ) מאפשר ל- SP מצר להציע פתרון מתאים לכל בקשה.

מערכות חימום ומיזוג אוויר

מערכות חימום ומיזוג אוויר

מערכת SP מצר היא הפתרון האופטימלי למערכות חימום ומיזוג אוויר שנדרשים להן עמידות בטמפרטורות גבוהות ומעגלי צנרת ארוכים ללא חיבורי ביניים. המבנה הרב-שכבתי של צינור SP  מבטיח עמידות. שכבת האלומיניום שלו מונעת דיפוזיה של חמצן ומגינה על המערכות הסגורות. צינורות SP הארוכים מאפשרים התקנה מהירה יותר וצמצום עלות המחברים. מבחר הקטרים הגדול מאפשר התקנה של קווים ראשיים וקווי אספקה. מערכת SP מצר היא פתרון אמין, בטוח וחסכוני.

 

שיפוצים ותוספות

שיפוצים ותוספות

מערכת SP מצר, עם צינור העל המקורי שלה, מתאימה במיוחד לשיפוצים ותוספות. מערכת SP מאפשרת התקנה מהירה ויעילה. ניתן להתאימה בקלות על ידי כיפוף ידני לתנאי השטח הקיימים וניתן לחבר אותה לכל צינור. את הצנרת שלנו ניתן לאתר במהירות בעזרת גלאי מתכות כשיש להחליף צינורות וכך הופך התהליך לפשוט וקצר. SP מצר מציעה עמידות לשנים רבות, שירות איכותי ותמיכה טכנית שכוללת 10 שנות אחריות.